dobrodosli
o karnevalu
tradicija
program
foto galerija
arhiva
suveniri
prijava
organizator
sponzori


NEDELJA 09.07.
20:00 Otvaranje Vrnjačkog Karnevala – Plato kod vrapca
20:30 Deca Srbije u ritmu Evrope – Plato kod vrapca
21:00 Plesno veče MNS (gosti braća Anđelković, Jovana Dejić) – Plato kod vrapca
21:00 „Jedna želja jedna pesma“, direktan prenos Happy TV – Trg kod biblioteke
22:00 Koncert „Pata negra“, Flamenko – Plato kod vrapca
23:00 Koncert „Adonaj“ – Plato kod vrapca
23:00 Izbor za „Zaštitno lice Vrnjačke Banje 2017“ Polufinale, Zvezde Granda-Marina Maky Radosavljević,Slobodan Boba Rakić i Cassanova Band – White Club

PONEDELJAK 10.07.
19:00 Dečija predstava „Ježev kućerak“ – Plato kod vrapca
21:00 Izbor za „Zaštitno lice Vrnjačke Banje 2017“ Finale – Plato kod vrapca
22:00 Koncert Halid Bešlić – Trg kod biblioteke
23:00 Pink radio žurka, DJ Night – White Club

UTORAK 11.07.
17:00 Dečiji maskenbal – Kafe „Scena Teatar“ Letnja pozornica
19:00 Dečija predstava „Akrobatika matematika“ – Plato kod vrapca
19:45 Frikom dečija predstava „Jagodići i dinosaurusi“ – Plato kod vrapca
20:30 Koncert Muzičke škole „Uvertira“ Kraljevo – Plato kod vrapca
21:00 Koncert “Had” – Trg kod biblioteke
21:30 Pozorišna komedija “Seoske priče“ – Plato kod vrapca
22:00 Koncert Željko Bebek – Trg kod biblioteke
22:30 Koncert „Maja&Friends“ – Plato kod vrapca
23:00 Aca Lukas, DJ Sax&Groove – White Club

SREDA 12.07.
19:00 Dečija Karnevalska Povorka - Promenada
21:00 Dečija baletska predstava „Prima“,Baletski studio „Ivana“,Dance studio „Olja“-Plato kod vrapca
21:00 Koncert „Crveni karton“ – Trg kod biblioteke
22:00 Koncert „Zabranjeno pušenje“ – Trg kod biblioteke
22:30 Koncert „Bezvazdušni prostor” i “Boneshakers” – Plato kod vrapca
23:00 „Beso De Loco Band“ – White Club

ČETVRTAK 13.07.
12:00 Karnevalski plesni festival – Plato kod vrapca
19:00 Dečija predstava „Doktor za dečija prava“ – Plato kod vrapca
19:45 Promocija karate klubova Vrnjačka Banja – Plato kod vrapca
20:15 Folklor „Od komšija na dar“ – Plato kod vrapca
21:30 Koncert “Braća Dalton”, “Hogar Strašni”, “Bulett” – Plato kod vrapca
22:00 Festival narodne muzike „Vrnjačka Banja 2017“ – Trg kod biblioteke
23:00 Srećko Krečar – White Club

PETAK 14.07.
19:00 Dečija predstava „Labudovo jezerce“ – Plato kod vrapca
20:00 Koncert Hor iz Prilepa i Hor „Abrašević“ Vrnjačka Banja – Plato kod Vrapca
21:00 Koncert „Kozaci Azova“, Rusija – Plato kod vrapca
21:00 Koncert „Dragoljub Đuričić i Balkanska Lavina“ – Trg kod biblioteke
22:00 Koncert „Vrnjačka Rock&Roll vrteška“ – Trg kod biblioteke
22:30 Koncert „Acapulco band“ – Plato kod vrapca
23:00 „Mega Band“ – White Club

SUBOTA 15.07.
20:00 Velika Međunarodna Karnevalska Povorka – Promenada
22:30 Koncert tamburaški sastav „La Banda“ – Trg kod biblioteke
22:30 Plesni Samba spektakl „Brasil Bahia Show“, Brazil – Plato kod vrapca
23:00 Seka Aleksić – White Club

NEDELJA 16.07.
12:00 Serbian International Dance Festival Vrnjačka Banja Carnival Open 2017 – Trg kod biblioteke
19:00 Folklor „I mi bi smo bili stranci da nam nisu ti opanci“ – Plato kod vrapca
21:00 Koncert „Rock cirkus“ – Plato kod vrapca
22:00 Koncert „357“ – Trg kod biblioteke
23:00 Dave Angel, Boža Pudunavac, Cez, Blacksmith, Trips&Tics– White Club

PRATEĆI PROGRAM
07-16.07. Sajam cveća i starih zanata – Promenada
07-16.07. Prodajna izložba ruskih umetnika „Duša Rusije“ – Most ljubavi
09.07. 21h Rock paviljon: Ludwig Ludwig, Besputnik, Nemirni, Guerilla radio, Ljudi u glavi – Paviljon u parku

9-15.07. Turnir u malom fudbalu „Kocka 2017“ Jelen Kup – Stadion malih sportova “Kocka”
09-16.07. 21h Dragan Vukas – Caffe „Boss“
09-16.07. 23h DJ After Party – Kafe „Scena Teatar“
09-16.07. 23h Alternativa band i Pozitivo band – Caffe pizzeria „Makuljević“
09-16.07. 20h Starogradska muzika – Kafe „Numero Uno“
09-16.07. Promocija paraglajdinga,tandem,slobodno letenje,paramotori–Relej, planina Goč, SK „Vertigo“

09-16.07. 22h Muzički program: 09.07. Select band; 10.07. DJ Max; 11.07. Marina Maky Radosavljević, Gagi Oaza; 12.07. Igor Pavlović; 13.07. DJ Night; 14.07. Kafansko veče; 15.07. DJ Max; 16.07. Select band - Club „Moskva“

09-10.07. 21h DJ Veče – „Biro Kafeterija“ i Kafe „Maratonac“
10.07. 21h Rock paviljon: Konan berberin, C, Bašta sljezove boje, Good ol bastards, The Moonshiners – Paviljon u parku

10-11.07. 12h Plesno druženje MNS – Paviljon u parku
11.07. 18h „Muzički paviljon ljubičaste boje“, Ženski Centar Milica – Paviljon u parku
11-12.07. 21h „Trio Jazzmo“ – „Biro Kafeterija“ i Kafe „Maratonac“
13.07. 11h Inkluzivni hor “Raspevane pčelice“ – Paviljon u parku
13-14.07. 12h Plesno druženje MNS – Paviljon u parku
13-14.07. 21h „Duo Piano“ – „Biro Kafeterija“ i Kafe „Maratonac“
10-16.07. od 11-20h Karnevalski turnir u streličarstvu – Paviljon u parku
12.07. u 20h DJ Veče, promocija bilijara i pikada (besplatno) – Club „Moskva“
14.07. 19:30h “Najbolji trojkaš” – Stadion malih sportova “Kocka”
15.07. 23h Rock paviljon: Novembar, Boris psycho-sonic, Regulator, Pogrešan pristup – Paviljon u parku
Copyright © by TO Vrnjačka Banja